Göztepe Temizlik Şirketi

Nar Temizlik Şirketi olarak profesyonel temizlik ekibimizle İstanbul genelinde hizmet veren bir temizlik firmasıyız. Temizlik sektöründe öncü olan firmamız temizlikçi bulma konusunda en iyi ve en ucuz hizmeti sizler için sağlıyor. Temizlikçi kadınlardan oluşan ekibimiz iş yeri ve ofis temizliği, ev temizliği, dükkân temizliği, villa temizliği, cafe temizliği, güneş paneli temizliği, inşaat ve tadilat sonrası temizlik gibi hizmetler vermektedir. Düzenli temizlik hizmetinde istediğiniz saat aralığında ihtiyaç duyulan eleman sayısı ile sizi yormadan bu işin üstesinden geliyoruz. Nar Temizlik Şirketi uzun yıllar sektörde her alanda temizlik faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Temizlik Hizmeti Aşamaları

  • Masa, koltuk gibi mobilya ve eşyaların temizlenmesi
  • Halılardaki lekelerin çıkarılıp temizlenmesi
  • Mutfak dolaplarının ve eşyaların temizlenmesi
  • Banyo, tuvalet ve lavabonun temizlenmesi
  • Dolap içi düzenlemelerin yapılması
  • Merdivenlerin temizlenmesi
  • Tüm alanların süpürülüp silinmesi
  • Çarşafların değiştirilmesi ve düzenlenmesi
  • Havalandırma ve dış cephe temizliği
  • İnşaat kabası alınması ve ayrıntılı temizlenmesi

Ev Temizliği

Nartem Temizlik, ev temizlik şirketleri arasında tek %100 hijyen garantisi veren şirkettir. Boş ev temizliği konusunda profesyonel ve eğitimli personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Günlük ev temizliği hizmetimiz bulunduğu gibi düzenli ev temizliği hizmetimizi de sizlere en hızlı ve kaliteli bir şekilde sunmaya devam ediyoruz.  İstanbul’un tüm bölgeleri için evde temizlik hizmeti randevusu alabilir, https://nartem.com/iletisim/ web adresimizden bizimle iletişime geçerek ev temizliği fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Düzenli Ev Temizliği Yaptırmak

Nar Temizlik Şirketi olarak belirtmek gerekir ise ev ve iş yerlerinde bulunan kirlerin temizlenmesi ve dezenfeksiyonunun düzenli şekilde yapılması gerekmektedir. Sadece yerlerin silinip süpürülmesi yeterli bir temizlik sağlamaz. Bu yüzden tüm evin düzenli şekilde temizliği sağlanmalıdır. Temizlenen mekanlar hem çocuklar hem de diğer aile üyeleri için daha sağlıklı bir ortam sağlar. Özellikle bebekler emekleme veya oynama esnasında yerlere sıkça temas edebilmektedir.

Özellikle evcil hayvanı olan kişilerin daha sık temizlik hizmeti almaları tavsiye edilmektedir. Halıların en iyi şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Bu durumda devreye Nar Temizlik Şirketi girmektedir. Her mekanı titizlikle temizliyor, %100 hijyen sağlıyoruz.

7/24 Evde Temizlik Hizmeti Desteği

En uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti almak çok kolay. 7/24 açık temizlikçi bulma telefon hattımızdan temizlikçi bulma taleplerinizi iletebilir, temizlikçi kadın günlük fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Temizlik Şirketi olarak sizlere en üstün temizlik hizmetini sunuyoruz. Uzman kadromuzla, en iyi temizlik firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz temizlikçi bayan hizmeti almak için 0532 276 41 23 hemen arayın görevlilerimizi hemen yönlendirelim. Profesyonel ekibimiz ile İstanbul’un tüm bölgelerine ekonomik ve profesyonel hizmeti götürüyoruz. Uzman kadromuz ve kullandığımız yüksek standartlara sahip ürünler ile en iyi temizlikçi hizmetini en uygun fiyata sunuyoruz. Dilerseniz ayrıntılı bilgi için https://nartem.com/hakkimizda/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ev Temizliği Fiyatları

 Müşteri memnuniyeti temizlik firmaları açısından önemli bir ayırıcı niteliktir. İyi bir evde temizlik firması ararken müşteri memnuniyetini de dikkate alınmalıdır. Temizlikçi kadın fiyatlarının uygunluğu da seçim esnasında dikkate alınması gereken bir unsurdur. Yüksek performans gösteren ve uygun fiyatlı temizlikçi kadın bulan firmalar tercih edilmelidir. Bu nitelikleri taşıyan ve tercih ederken asla tereddüt edilmeyecek ucuz gündelikçi kadın bulma firması ise Nar Temizlik şirketidir. Günlük ev temizliği fiyatlarını öğrenmek, gündelikçi kadın fiyat listesine ulaşım sağlamak, düzenli temizlik hizmeti telefon bilgisini almak ve kampanyalarımızdan anında haberdar olabilmek için https://nartem.com/ web sitemizi takip edin.

Villa Temizliği

Her alanda temizlik hizmeti vererek Nar Temizlik yaşam alanlarınızın sağlık olmasını sağlarken, zamandan da tasarruf etmenize yardımcı olur. Ödüllü temizlik firması olarak ihtiyacınız olan hizmeti bayan temizlikçilerimiz yüksek kaliteyle ve doğal temizlik malzemeleri kullanarak gerçekleştiriyor. Dış cephe temizliği de dahil olmak üzere villanızın tümünü sağlık standartlarına uygun bir şekilde temizliyoruz.

İş Yeri/Ofis Temizliği

Gündelik temizlikçi hizmeti, düzenli temizlik hizmeti veren firmamız eşyalı, eşyasız her tür mekânın temizliğini yapmaktadır. Ofis temizliği şirketleri arasında en kaliteli hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda oluşturacağı ekip ile detaylı ve titiz bir çalışma sağlayacaktır. Masa, sandalye, dolap gibi bulunan tüm eşyaların temizliğini de tabiiki atlamıyoruz. Siz çalışmalarınızı sürdürürken ekibimiz sizin için ortamın hijyenini maksimumda sağlayacak. Ofis ve iş yeri temizliği fiyatlarını öğrenmek için 0532 276 41 23 nolu telefon üzerinden bizimle irtibata geçebilir https://nartem.com/ofis-temizligi/ adresimizden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Cafe Temizliği

Hijyen, bilindiği gibi her alanda önemlidir. Ancak mutfakta çok daha büyük bir paya sahiptir. Nar Temizlik olarak sizlere profesyonel çözümler sunarak hijyen kurallarına uyuyor, her mekânı pırıl pırıl temizlenmiş ve hijyenik bir hale getiriyoruz. Uzun yıllardır İstanbul’un tüm bölgelerinde sizlere hizmet veriyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek en uygun fiyat garantisiyle sizde restoran temizliği ve cafe temizliği yaptırabilirsiniz. Hemen 0532 276 41 23  nolu telefonumuzu arayın sizlere uzman kadromuzla en mükemmel hizmeti sunalım.

Gemi, Yat ve Tekne Temizliği

Gemilerin bakım ve onarımı sonrasında detaylı temizlik ihtiyaç doğmaktadır. İçlerinde bulunan farklı bölmelerin temizliği alanında uzman kişilerce yapılmalıdır. Nar Temizlik ekibi bu alanda tecrübeli olup gemi temizliğinde dikkat edilecek noktalara hakimdir. Hiçbir nokta atlanmadan ve gemilerdeki cihaz ve boyasına zarar gelmeden, özel kimyasallar kullanılarak titiz bir çalışma yürütmekteyiz. Siz de geminizi temizletmek istiyorsanız 0532 276 41 23  nolu telefonumuzdan gemi temizliği randevusu alabilirsiniz.

 

Ges & Güneş Paneli Temizleme

Güneş enerji panelli sistemini evinize veya fabrikanıza kurmanız önemli bir yatırımdır. Eğer ticari bir güneş paneline sahibiyseniz panellerinizin bir süre sonra kirlendiğini, üzerinde tozlar biriktiğini görürsünüz. Güneş panellerinin de tıpkı ev camları, araba camı ve otel camları gibi daima doğa ile etkileşimi olduğu için sürekli bir kirlenme söz konusudur. Dolayısıyla panelleriniz temizlenmezse ya da periyodik temizliği aksatılırsa büyük bir verim kaybı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Aynı zamanda uzun süre temizlenmeyen güneş panellerinde enerji üretimi yapan sistemlerin zarar gördüğü bilimsel bir gerçektir. Her daim sizi ziyaret edebilir talebiniz doğrultusunda güneş panellerinizin düzenli temizliğini yapabiliriz. Nartem Temizlik şirketi olarak en uyguna memnuniyet garantisi veriyoruz.

İnşaat Sonrası & Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti

İnşaat veya tadilat sonrası temizlik taleplerinizde anlaşılan sürede temizlik bitimi, aynı zamanda da memnuniyet garantili bir hizmet sağlamaktayız. Günlük temizlikçi bayanlardan oluşan ekibimiz inşaat sonrası temizliğini 2 ana kategoriye ayırmaktayız. İnşaat sonrası kaba temizlik; bu bölümde inşaatın bitme aşamasında boya badana yapılmadan önce tüm alanın tüm kaba pisliği atılır. İnşaat sonrası ince temizlikte ise; detaylı temizlik ile son haline getirilir. Sizde inşaat sonrası temizlik hizmeti arayışlarınızda Nar Temizlik Şirketini tercih ederek özenle yaptırdığınız konutunuzu hijyenik bir şekilde kullanınız.

Scroll to Top
Tıkla Ara